Katalog firm

Megi Cosmetic Laser

Megi Cosmetic Laser to łódzkie centrum kosmetyki estetycznej i laserowej, które na rynku wyróżnia się obsługą wysokiej jakości, wykwalifikowaną kadrą i wykorzystywaniem nowoczesnych urządzeń. Dzięki szerokiej ofercie zabiegów upiększających u nas zawsze znajdziesz coś dla siebie niezależnie od stanu i kondycji skóry.

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa to nowoczesny sposób pozbywania się zbędnego owłosienia. Są to zabiegi oferowane zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, chociaż zdecydowanie większa ilość pań decyduje się na pozbycie zbędnego owłosienia. Depilacja laserowa to bezpieczny i bardzo skuteczny sposób na pozbycie się włosków z różnych części ciała - najczęściej dotyczy to okolic bikini, nóg, pach, czy tzw. wąsika, który może się wyraźnie zarysowywać nad górną wargą brunetek.
W ofercie naszego salonu znajdą państwo pełny zakres depilacji laserowej laserami diodowymi - Light Sheer XC oraz Light Sheer Duet, a ponadto wiele zabiegów medycyny estetycznej - między innymi peelingi chemiczne, mikrodermabrazję diamentową czy terapię próżniową.
Oferujemy doświadczoną kadrę, która wszystkie zabiegi wykonuje z zachowaniem zasad higieny oraz gwarancją komfortu i pełnego relaksu dla klienta. Wizyta w naszym salonie to nie tylko poprawa wyglądu i widoczne już po pierwszym zabiegu odmłodzenie ciała, ale również zachowanie harmonii i spokoju ducha.
Więcej informacji na temat zabiegu depilacji laserowej można znaleźć na stronie http://www.cosmeticlaser.pl/.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 204/210

Kod: 90-369

Miejscowość: Łódź

http://www.cosmeticlaser.pl/

E-mail: info@cosmeticlaser.pl

Tel.: 606-798-806


Podobne firmy

Depilatorium

Masz dość włosków wrastających po zastosowaniu zwykłej maszynki do golenia? Nie masz czasu na to, by nawet raz w tygodniu skorzystać z bardziej efektywnego depilatora? Sprawdź zatem ofertę gabinetu De...