Katalog firm

FHU Dawidiuk

Niech nie dziwi sytuacja, w której niejednokrotnie nie lada dylematem jest znalezienie odpowiedniego drewna kominkowego, a co za tym idzie także dopasowania go pod względem roli czy innych właściwości jakie nas interesują. Oczywiście producent asortymentu drewnianego takiego jak tarcica, a tym samym dystrybutor drewna kominkowego PHU Dawidiuk, oferuje państwu najlepsze w tej sytuacji rozwiązania.

Tarcica

Jeżeli interesuje Państwa wysokiej jakości tarcica, to jeszcze dziś skontaktujcie się z nami i skorzystajcie z naszych usług. Jako jedna z niewielu firm w Polsce oferujemy tarcicę nieobrzynaną i tarcicę obrzynaną, która wśród wielu naszych klientów cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.
U nas mogą Państwo zamówić nie tyko deski, ale również drewno budowlane i więźby dachowe na indywidualne zamówienie. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować drewniane elementy konstrukcyjne na każdy wymiar.
Dla naszej firmy najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego też oferujemy jedynie drewno najwyższej jakości, które nie zawiedzie Państwa w najmniej spodziewanym momencie. Nasza oferta skierowana jest do firm i klientów prywatnych z Gdańska, Gdyni, Sopotu i pobliskich okolic.
Serdecznie polecamy również nasze drewno kominkowe z dowozem, dzięki któremu będą mogli Państwo w ekologiczny sposób ogrzać swoje mieszkanie. Pełną ofertę tarcicy znajdą Państwo bezpośrednio na stronie http://tarcicatrojmiasto.pl/oferta-2/.

Kontakt

Ulica: Bądze 5

Kod: 82-450

Miejscowość: Stary Dzierzgoń

http://tarcicatrojmiasto.pl/

E-mail: dawid.bor@poczta.fm

Tel.: 500-855-905


Podobne firmy

Petmar

Działająca od 1999 roku na lubelskim rynku firma Petmar oferuje szeroki wybór pokryć dachowych oraz artykułów pochodnych. Oferta obejmuje min. bachodachówki, gonty bitumiczne, rynny, jak również okna...