Katalog firm

Jaksa

Zachęcamy do odwiedzenia strony www firmy Jaksa z Pabianic. Jako doświadczony producent konstrukcji stalowych zajmujemy się budową magazynów, pieczarkarni, ogrodzeń stalowych i nie tylko. Świadczymy też usługi z zakresu przerobu stali. Kolejny obszar naszej działalności to budowa obiektów szklarniowych.

Konstrukcje stalowe

Jaksa to firma z siedzibą w Pabianicach, która działa na rynku od 15 lat. Oferuje Klientom z Polski i Europy usługi z zakresu projektowania, budowy i wyposażenia szklarni, ale nie tylko. Drugi obszar działalności to przerób stali. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i doświadczoną kadrą.
Zapewnia fachowe doradztwo, usługi serwisowe i wsparcie posprzedażowe. Realizuje zarówno małe, jak i duże zlecenia, gwarantując indywidualne podejście do każdego klienta, rzetelność i terminowość. Jako producent konstrukcji stalowych Jaksa wykonuje obiekty magazynowo-produkcyjne, elementy konstrukcyjne dachów, ogrodzenia stalowe i wiele więcej. Zajmuje się też obróbką stali cnc i wierceniem cnc.
Z kolei w zakresie budowy szklarni firma proponuje między innymi nowoczesne i wielofunkcyjne obiekty Venlo, piece miałowe czy zbiorniki buforowe do szklarni. Ponadto prowadzi sprzedaż wózków, maszyn i haczyków szklarniowych. Więcej szczegółów na temat oferty, w tym dane kontaktowe, znajduje się na stronie.

Kontakt

Ulica: Piątkowisko 87

Kod: 95-200

Miejscowość: Pabianice

http://www.jaksa.pl/

E-mail: biuro@jaksa.pl

Tel.: 604-594-634


Podobne firmy

Trakt

Znajdująca się w Lublinie firma Trakt kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych i biznesowych. Świadcząc usługi dźwigowe od wielu lat, dysponuje profesjonalnym parkiem maszynowym. Oferuje wynaje...