Katalog firm

Marzanna

Siedlisko Folkloru „Marzanna" od 2003 roku zaprasza swoich gości do restauracji i skosztowania dań kuchni staropolskiej przygotowanych przez szefa kuchni. Hotel zlokalizowany niedaleko Lublina pozwala odpocząć od gwaru miasta w komfortowym pokoju lub apartamencie. Jest to także świetnie miejsce do organizacji wesela, bankietu lub konferencji.

Noclegi

Poszukujesz hotelu położonego w atrakcyjnym miejscu, który będzie idealny na weekendowy, rodzinny wypoczynek? Kompletnie nie wiesz na co się zdecydować? Jeżeli tak koniecznie powinieneś zapoznać się z naszą ofertą!
Siedlisko Folkloru „Marzanna” w Niedrzwicy Kościelnej położone jest w malowniczej wsi w której znajdą Państwo zabytkowy kościół, stawy rybackie „Cicha woda", las, a także tereny spacerowe, trasy na przejażdżki rowerowe- wszystko to sprawia, że jest to miejsce idealne do oderwanie się od zgiełku szarej codzienności!
Nasz hotel posiada swojski, stylizowany wystrój o charakterze ludowym, ma 26 pokoi, w tym 3 apartamenty. Personel składa się wyłącznie z doświadczonych pracowników, którzy będą służyli Państwu pomocą przez cały okres pobytu u nas! To, co wyróżnia nas na tle naszej konkurencji to niepowtarzalny urok i klimat panujący w naszych wnętrzach, a także atrakcyjne ceny!
Odwiedziło nas już wielu gości i każdy z nich wypowiada się o nas wyłącznie w samych superlatywach! Wybierając nas otrzymują Państwo gwarancję udanego wypoczynku! Nasze hotel Lublin nie ma sobie równych!

Kontakt

Ulica: Krakowska 111

Kod: 24-222

Miejscowość: Niedrzwica Kościelna

http://www.marzanna.pl/

E-mail: info@marzanna.pl

Tel.: 81 511-69-20