Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Szukasz pomocy profesjonalnej firmy, która szybko i sprawnie przyjedzie oraz bezpiecznie odholuje Państwa pojazd do wybranego przez Państwa miejsca? W takim razie warto skontaktować się z naszą firmą: SOS Krzysztof Wojciechowski. Oferujemy kompleksowe usługi pomocy drogowej poczynając od holowania aż po drobne naprawy na drodze.

Pomoc drogowa w Tuszynie

Nasza pomoc drogowa Tuszyn proponuje Państwu kompleksowe usługi w tym zakresie. Terenem naszego działania jest całe województwo łódzkie, w tym łódzki odcinek autostrady A1 i A2. Szybko dojeżdżamy na miejsce zdarzenia i udzielamy fachowej pomocy w każdej ekstremalnej sytuacji na drodze. Pomoc drogowa Tuszyn to szeroka gama usług, m. in. holowanie pojazdów, drobne naprawy na drodze, awaryjne uruchamianie aut, wymiana opon, dowóz paliwa i inne.
Proponujemy także transport oraz pomoc w zakresie naprawy uszkodzonego pojazdu. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu możemy proponować nasze usługi zarówno kierowcom samochodów osobowych, jak i pojazdów dostawczych, tirów czy autobusów. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego nieustannie pracujemy nad podnoszeniem jakości świadczonych przez nas usług.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.pomocdrogowa-a1-a2.pl i zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673