Katalog firm

Woodstock

Firma Woodstock nawiąże współpracę z firmami zajmującymi się obróbką drewna. Oferujemy nowoczesne maszyny, które pozwalają szybko i sprawnie obrabiać drewno. Ponadto zajmujemy się serwisem sprzedawanych przez nas maszyn, a także elementy eksploatacyjne.

Tartak

Jeżeli w Państwa pobliżu nie ma żadnego profesjonalnego tartaku, który oferuje kompleksowe usługi tartaczne, to jak najszybciej skontaktujcie się z nami i zamówcie nowoczesny tartak przewoźny. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami w całym kraju i to zarówno wśród firm jak i również wśród klientów indywidualnych.
Do każdego zlecenia podchodzimy zawsze indywidualnie starając się w 100% sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów. Jako jedna z niewielu firm w Polsce oferujemy również usługi przecierania drewna pełnowymiarowego specjalnym trakiem przewoźnym w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, który jest gwarancją niezawodności i terminowości.
Jeżeli poszukują Państwo idealnego kompromisu pomiędzy wysoką jakością usług, a przystępną ceną, to nasza oferta usługowa jest tym czego teraz najbardziej potrzebujecie. Możemy pochwalić się ponad 20 letnim doświadczeniem, które obok wielu pozytywnych referencji naszych klientów są najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości usług.

Kontakt

Ulica: Głogowa 1

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

http://www.woodmizer.olsztyn.pl/

E-mail: serwis@woodmizer.olsztyn.pl

Tel.: 89 527-32-25